Zakłady bukmacherskie – czy pewniaki istnieją?

Zakłady bukmacherskie – czy pewniaki istnieją?

Wokół zakładów bukmacherskich istnieje wiele teorii, mitów itp. Szczególnie wśród najmniej doświadczonych graczy można usłyszeć różne teorie, które to mówią o wielkich wygranych, czy też tzw. pewniakach bukmacherskich. Co to takiego? Otóż wedle definicji niektórych osób, pewniaki są to zdarzenia, które po prostu muszą skończyć się powodzeniem. Dla wielu są to także zdarzenia, które posiadają kurs około 1.10. Jak to więc jest z tymi pewniakami?

Pewniaki z kursem 1.12 na kuponie

Gracze, którzy dopiero co rozpoczynają swoje zmagania z bukmacherami, niejednokrotnie szukają różnych systemów, rozwiązań, trików itp. Jednym ze sposobów, dzięki któremu chcą jeszcze bardziej wyjść na swoje, jest dodawanie do kuponu zdarzenia, którego kurs jest mniejszy od 1.12. Dlaczego tak się dzieje? Otóż takim zagraniem gracze mają zamiar po prostu zniwelować nałożony odgórnie podatek o wysokości 12%. Tak naprawdę bardzo często w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to właśnie te przysłowiowe pewniaki są jedynym przegranym zdarzeniem na całym zakładzie.

Jak więc widać, pewniaki w zakładach bukmacherskich tak naprawdę nie istnieją. Choćby nie wiem co, ryzyko na przegrany zakład jest zawsze spore. Warto więc po prostu skupić się na solidnej analizie wszystkich zdarzeń, wyselekcjonować te najlepsze, a następnie odpowiednio dobrać stawkę. Tutaj warto wspomnieć także o zarządzaniu całym budżetem, który przeznaczyliśmy na zakłady bukmacherskie https://winwonwon.pl/ Zbyt agresywna gra może dla nas się po prostu bardzo źle skończyć, a niejednokrotnie nawet szybciej niż myśleliśmy.

Tagi: , ,