Legalny bukmacher

Legalny bukmacher

Wraz z nowelizacją ustawy hazardowej z polskiego rynku ubyła znaczna część zagranicznych zakładów bukmacherskich, a te które pozostały na rynku zobowiązane są do posiadania stosownej licencji z Ministerstwa finansów. Jednym z najdłużej działających w Polsce i tym samym największym bukmacherem krajowym jest Fortuna zakłady bukmacherskie.

Legalny bukmacher

Fortuna zakłady bukmacherskie były jedną z pierwszych firm, które otrzymały wcześniej wspomnianą licencję, więc zawieranie zakładów zarówno online jak i w punktach naziemnych jest całkowicie bezpieczne i zgodne z prawem, a podatki od zakładów wygranych jak i przegranych odprowadzane są do skarbu państwa. Ważne jest również to, że gracze nie mają obowiązku do uwzględniania swoich zysków i strat w swoich deklaracjach podatkowych, gdyż wszystkim zajmuje się już bukmacher.

Bogata oferta

Bardzo złożona i rozwinięta oferta zakładów bukmacherskich Fortuna(https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/fortuna/) jest niewątpliwie bardzo dużym atutem i może konkurować z każdym zakładem w Polsce. Oprócz najzwyklejszych zakładów sportowych takich jak piłka nożna, tenis czy koszykówka w ofercie nie może także zabraknąć niezwykle popularnych w ostatnich czasach sportów wirtualnych oraz wyścigów konnych. Niemal wszystkie zakłady przedmeczowe można w późniejszej fazie obstawiać „na żywo”, co zwiększa atrakcyjność i emocje oglądanych pojedynków.

Promocje

Na start przygotowane są promocje dla początkujących graczy takie jak bonus na start, czy pierwszy zakład bez ryzyka utraty pieniędzy. Dość często dodawane są też krótkoterminowe oferty promocyjne, które mogą dotyczyć konkretnego wydarzenia.

Tagi: , , ,