AdwCleaner – najlepszy darmowy program do usuwania złośliwego oprogramowania?

AdwCleaner – najlepszy darmowy program do usuwania złośliwego oprogramowania?

Na rynku istnieje wiele programów optymalizujących działanie komputerów osobistych, między innymi poprzez pozbywanie się niechcianego oprogramowania czy czyszczenia rejestru. adwcleaner jest jednym z najpopularniejszych aplikacji tego typu i dotychczas został pobrany około 200 milionów razy. Co tak bardzo urzekło użytkowników pecetów w produkcie Malwarebytes?

Koniec ze złośliwym oprogramowaniem… Za darmo.Aplikacja skupia się przede wszystkim na pozbywaniu się złośliwych programów typu adware, czyli w wielkim skrócie — natrętnych reklam. Dzięki funkcjom oferowanym przez adwcleaner, z łatwością możemy przeskanować komputer w poszukiwaniu nieproszonych gości i pozbyć się ich z twardego dysku. Właściciel praw, czyli Malwarebytes udostępnia nam wszystkie te możliwości za darmo, na licencji freeware, co dodatkowo przyciąga potencjalnych użytkowników.

Wygoda i optymalizacja pod systemy Windows.Czy z programu, który zoptymalizuje nasz system, możemy korzystać tylko w systemie Windows? Oficjalnie niestety tak. Chociaż użytkownicy systemów open source, mogą czuć się zawiedzeni, adwcleaner – https://programy.net.pl/program,adwcleaner.html jest zoptymalizowany pod najnowsze produkty Microsoftu. Dzięki temu program zdobył ogromną popularność, a w połączeniu z wygodą użytkowania i intuicyjnym interfejsem, stał się jednym z liderów na rynku aplikacji tego typu. Korzystanie z adwcleaner jest jeszcze łatwiejsze dzięki temu, że nie wymaga on instalacji na dysku, czyli już po pobraniu możemy rozpocząć porządki. Jak widać, zalet jest sporo i to dzięki nim, adwcleaner regularnie zdobywa nowych entuzjastów.